انجمن تخصصی صنایع نساجی استان آذربایجان شرقی
X

۲۹-۳۰ مهر ۱۳۹۶: کنفرانس بین المللی نانوالیاف، دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

 

کنفرانس بین المللی نانوالیاف (ICNF 2017) مهرماه ۱۳۹۶(اکتبر ۲۰۱۷) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان با رشته های مختلف از مجامع علمی بین المللی، آزمایشگاه های صنایع دولتی و خصوصی در این کنفرانس شرکت می کنند تا روندهای فناوری جدید، ابزارهای توسعه، فرصت های تولید، همکاری های تحقیق و توسعه و شرکای تجاری را شناسایی کنند.
کنفرانس بین المللی نانوالیاف یک رویداد عالی برای دانشجویان است تا با محققان پیشرو در این حوزه ملاقات کرده و با آن ها گفت و گو کنند. این کنفرانس فرصت بی سابقه ای را برای کشف نوآوری در حوزه های نانوالیاف و فرصت های جدید کسب و کار فراهم می کند.
کنفرانس بین المللی نانوالیاف - دانشگاه علوم پزشکی تهران
تمام موضوعات در زمینه نانوالیاف در این کنفرانس پوشش داده می شوند. برنامه های علمی شامل ارائه اعضای کنفرانس، ارائه های کلیدی، سخنرانی شخصیت های برجسته و هم چنین میزگردهای بحث و گفت و گو از سراسر جهان علاوه بر مقالات ارائه شده به صورت ارائه شفاهی و پوستر است. کمیته سازماندهی مطمئن است که این کنفرانس برای همه شرکت کنندگان تجربه ی شخصی و حرفه ای فراموش نشدنی را ارائه می دهد.

محورهای کنفرانس بین المللی نانوالیاف

نانوالیاف پلیمری، سرامیکی، فلزی و کامپوزیتی.
روش های تولید(ساختارهای دو و سه بعدی).
مدل سازی و شبیه سازی.
کاربرد: زیست پزشکی، مهندسی بافت، رهایش دارو، بهبود زخم، حسگرها و زیست حسگرها، فیلتراسیون، منسوجات، کاتالیزورها و….
تجاری سازی محصولات نانولیفی.
کنفرانس بین المللی نانوالیاف

تاریخ های مهم کنفرانس بین المللی نانوالیاف

ارسال: ۱۲ آگوست- ۱۲ مارس ۲۰۱۷(۲۲ اسفند ۱۳۹۵-۲۱ مرداد ۱۳۹۶)
اعلام پذیرش: ۲ سپتامبر ۲۰۱۷(۱۱ شهریور ۱۳۹۶)
مهلت ثبت نام: ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷(۳۱ شهریور ۱۳۹۶)
کنفرانس: ۲۲-۲۱ اکتبر ۲۰۱۷(۳۰-۲۹ مهر ۱۳۹۶)

محل کنفرانس: ایران، تهران، بلوار کشاورز، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی، تالار کنفرانس اصلی.
ایمیل: info@icnanofiber.com
تلفن: ۸۸۹۸۹۰۳۱-۰۲۱
تلگرام: icnanofiber@


 

۲۲-۲۳ آبان ۱۳۹۶: نشست بین المللی نانومواد و نانوفناوری پیشرفته در سنگاپور

 

نشست بین المللی نانومواد که ۱۴-۱۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۳-۲۲ آبان ۱۳۹۶) در سنگاپور برگزار می شود، از تمام شرکت کنندگان در سراسر جهان برای شرکت در این کنفرانس دعوت به عمل می آورد. کنفرانس شامل سخنرانی های کلیدی سریع، سخنرانی های شفاهی، ارائه های پوستر و نمایشگاه است.
nanomaterialsmeeting-2017-29939
سنگاپور بزرگ ترین بازار نانومواد است که  این امر به دلیل کاربرد گسترده نانولوله ها در صنایع مختلف است. برق و الکترونیک، داروسازی و محصولات شیمیایی بخش عمده ای از کاربرد در بازار شمال شرقی سنگاپور است. هم چنین اروپا سهم بازار قابل توجهی در بازار نانومواد دارد. کاهش قیمت نانومواد به علت افزایش تولید انبوه منجر به رشد نانومواد در این مناطق شده است. انتظار می رود آسیا و اقیانوسیه نیز شاهد رشد چشمگیری در دوره پیش بینی شده باشند.  افزایش بودجه و حمایت دولتی، بالا رفتن  آگاهی های زیست محیطی و افزایش تقاضا برای مواد تخصصی موجب افزایش رشد بازار نانومواد در دوره پیش بینی شده خواهد شد.
Yu-Group-project06نانومواد در بازار اروپا تحت قانون REACH و CLP تنظیم شده در حالی که U.S FDA نانومواد را برای بازار آمریکایی تنظیم می کند. مهندسی مواد در مقیاس نانو به طور فزاینده ای بر تعدادی از بخش ها شامل بیوتکنولوژی، الکترونیک، انرژی و محصولات صنعتی تاثیر مهمی خواهد داشت.
این نشست با اعضایی از سراسر جهان بر یادگیری در مورد نانومواد و نانوفناوری متمرکز بوده و اداره نمایشگاه، تبادل اطلاعات، ملاقات با مشتریان فعلی و بالقوه و جلب توجه خط تولید محصولات جدید در این رویداد دو روزه انجام می شود.
محورهای علمی این نشست عبارتند از: نانومواد زیستی، نانومواد پیشرفته،نانوذرات و نانوساختارها، نانوشیمی، نانوفوتونیک، نانوفناوری زیستی، نانوکامپوزیت، نانوحسگر، نانوالکترونیک، نانولوله های کربنی، سم شناسی نانو، بازار نانو.

مخاطبان این رویداد:

  • دانشجویان و دانشمندان نانومواد و نانوفناوری
  • محققان نانومواد و نانوفناوری
  • اساتید نانومواد و نانوفناوری
  • دانشگاه های نانومواد و نانوفناوری
  • انجمن ها و اجتماعات نانومواد و نانوفناوری
  • کارآفرینان کسب و کار
  • موسسات آموزشی
  • شرکت های تولیدکننده وسایل پزشکی

nanomaterialsmeeting-2017-65120

برای ارسال خلاصه مقاله خود به این نشانی مراجعه کنید.
برای ارتباط با مدیران این نشست از طرق زیر اقدام کنید:
سایت: http://www.meetingsint.com/
ایمیل: nanomaterials@nanomeetings.com


 

۴-۵ دی ۱۳۹۶: کنفرانس بین المللی نانوفناوری و نانوالیاف در منسوجات، دبی، امارات متحده عربی

 

اهداف کنفرانس

نوزدهمین کنفرانس بین المللی نانوفناوری و نانوالیاف در منسوجات (ICNNT 2017) قصد گردهمایی دانشمندان دانشگاهی، محققان و پژوهشگران را برای تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقاتی آن ها در تمام زمینه های نانوفناوری و نانوالیاف در منسوجات دارد. این کنفرانس هم چنین یک پلت فرم بین رشته ای برتر برای محققان، متخصصین و آموزش دهندگان فراهم می کند تا نوآوری های اخیر، روندها، دغدغه ها و هم چنین چالش های عملی که با آن مواجه شده اند و راه حل های اتخاذ شده در حوزه نانوفناوری و نانوالیاف در منسوجات را ارائه کرده و درباره آن بحث کنند.
نوزدهمین کنفرانس بین المللی نانوفناوری و نانوالیاف در منسوجات

فراخوان برای مشارکت در کنفرانس بین المللی نانوفناوری و نانوالیاف در منسوجات

از همه نویسندگان محترم خواهشمند است تا برای مشارکت و کمک در شکل گیری کنفرانس از طریق ارسال خلاصه پژوهش، مقالات و پوسترهای الکترونیکی خود اقدام کنند. هم چنین صمیمانه از مشارکت های تحقیقاتی با کیفیت بالا برای توصیف نتایج اصلی و منتشر نشده از کارهای مفهومی، سازنده، تجربی، آزمایشگاهی و یا نظری در تمام زمینه های نانوفناوری و نانوالیاف در منسوجات برای ارائه در کنفرانس دعوت می شود. این کنفرانس خواستار خلاصه مقالات، مقالات و پوسترهای الکترونیکی است که از طریق اشکال، جداول و منابع مواد تحقیقاتی جدید به موضوعات و مباحث کنفرانس بپردازند.

مجموعه مقالات کنفرانس

همه مقالات ارسالی به کنفرانس از طریق سه داور متخصص بررسی می شوند. مجموعه مقالات کنفرانس خلاصه شده و در International Science Index نمایه سازی خواهد شد، هم چنین مقالات برای نمایه سازی به Google Scholar، Scopus و Thomson Reuters ارسال خواهند شد. خلاصه مقالات کنفرانس و کتاب مجموعه مقالات، سی دی و گواهی ارائه در میز ثبت نام کنفرانس در بین شرکت کنندگان توزیع خواهد شد.
نوزدهمین کنفرانس بین المللی نانوفناوری و نانوالیاف در منسوجات

تاریخ های مهم:

آخرین مهلت ارسال خلاصه/ مقالات کامل: ۱۴ ژوئیه ۲۰۱۷(۲۳ تیر ۱۳۹۶)
اطلاع رسانی پذیرش یا رد مقالات: ۳۰ ژوئیه۲۰۱۷(۸ مرداد ۱۳۹۶)
آخرین مهلت ارسال مقالات نهایی و ثبت نام اولیه: ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷(۳ آذر ۱۳۹۶)
تاریخ کنفرانس: ۲۶-۲۵ دسامبر ۲۰۱۷(۵-۴ دی ۱۳۹۶)
برای ارسال مقالات به این آدرس مراجعه کنید.

 


 

۲۶-۲۸ دی ۱۳۹۶:پنجمین کنفرانس بین المللی الکتروریسی در آفریقای جنوبی

 

Electrospin2018 پنجمین کنفرانس بین المللی الکتروریسی است که پیرو برگزاری موفقیت آمیز دوره های قبلی این کنفرانس شامل چهارمین دوره کنفرانس بین المللی الکتروریسی در اوترانتو (۲۰۱۶) و سومین دوره در سانفرانسیسکو (۲۰۱۴)، دومین دوره در جیجو (۲۰۱۲) و اولین دوره در ملبورن (۲۰۱۰) برگزار می شود. این رویداد که هر دو سال یک بار در یک کشور برگزار می شود، برای ارائه و بحث در مورد آخرین پیشرفت های علمی و فناوری در حوزه های الکتروریسی، نانوالیاف پلیمری و کاربردهای مرتبط تبدیل شده است.
شبکه نانونساجی-کنفرانس بین المللی الکتروریسی کنفرانس Electrospin2018 که در تاریخ ۱۸-۱۶ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۸-۲۶ دی ۱۳۹۶) در شهر استلنبوش آفریقای جنوبی برگزار می شود، یک پلت فرم اختصاصی برای دانشجویان، محققان و مهندسان از هر دو حوزه صنعت و دانشگاه برای تبادل دانش در این زمینه های پیوسته در حال رشد و بین رشته ای فراهم خواهد کرد.
موضوعات این کنفرانس عبارتند از: توسعه مواد، نانوالیاف پلیمری، سرامیکی، فلزی و نانوکامپوزیتی، مواد سبز و پایداری، روش های نظری و شبیه سازی برای الکتروریسی و برای پیش بینی خواص نانوالیاف، فیلتراسیون و منسوجات، کاربردها در مهندسی بافت و زیست پزشکی، خواص مکانیکی نانوالیاف و نانوسیم ها، خواص نوری و الکترونیکی، وسایل قابل پوشش هوشمند، مواد جدید برای برداشت انرژی، مدیریت و ذخیره سازی.
شبکه نانونساجی-کنفرانس بین المللی الکتروریسی  در افریقای جنوبیکنفرانس در شهر استلنبوش در ۵۱ کیلومتری شهر کیپ تاون، شهر دانشگاهی کوچک در قلب مناطق شگفت آور آفریقای جنوبی برگزار می شود. استلنبوش از شرکت کنندگان در کنفرانس Electrospin2018 با تجربه ای به یادماندنی از گردش در کوه ها و تاکستان های زیبا با امکاناتی بی نظیر برای پیک نیک، ماهیگیری، دوچرخه سواری در کوه و غیره به یادگار خواهد گذاشت.
آخرین مهلت ارسال خلاصه مقالات ۱۰ اکتبر ۲۰۱۷(۱۸ مهر ۱۳۹۶) است.
اطلاعات تماس:
ایمیل: electrospin2018@sncfibers.com
شماره تماس: ۲۱۰۳۵۰۴۴۶(۰)۲۷+
منبع

 


 

 

۳۱ اردیبهشت – ۱ خرداد ۱۳۹۷: بیستمین کنفرانس بین المللی منسوجات نانوفناورانه و پوشاک هوشمند

 

بیستمین کنفرانس بین المللی منسوجات نانوفناورانه و پوشاک هوشمند (ICNTSC 2018) که ۳۱ اردیبهشت تا ۱ خرداد ۱۳۹۷در شهر برلین برگزار می شود، قصد گردهمایی دانشمندان دانشگاهی، محققان و پژوهشگران را برای تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقاتی آن ها در تمام زمینه های منسوجات نانوفناورانه و پوشاک هوشمند دارد. این کنفرانس هم چنین یک پلت فرم بین رشته ای برتر برای محققان، متخصصین و آموزش دهندگان فراهم می کند تا نوآوری های اخیر، روندها، دغدغه ها و هم چنین چالش های عملی که با آن مواجه شده اند و راه حل های اتخاذ شده در حوزه منسوجات نانوفناورانه و پوشاک هوشمند را ارائه کرده و درباره آن بحث کنند.
شبکه نانونساجی- پوشاک هوشمندکنفرانس مجموعه موضوعات زیر را در بر می گیرد:
پوشاک نانو، منسوجات نانوفناورانه، الیاف نانومقیاس، نانوالیاف، نانوالیاف کربنی، کشت نانولیفی، سنتز، کاربردهای بالقوه، سل-ژل، الکتروریسی، کاربردها، تولید منسوجات، رهایش دارو، مهندسی بافت، پیامدهای زیست محیطی، فرایندهای تولید الیاف و الگوهای سطح نساجی برای نانومنسوجات، مهندسی زیستی، شیمی مولکولی، فیزیک، مهندسی برق، مهندسی علوم و سامانه های کامپیوتری، تاثیرات بهداشتی، اثرات نانونقره در منسوجات بر فلورای پوست، فناوری های قابل پوشش، مد نوآورانه، منسوجات نوآورانه، طراحی مد نوآورانه، پوشاک هوشمند، منسوجات الکترونیکی.
همه مقالات ارسالی به کنفرانس از طریق سه داور متخصص بررسی می شوند. مجموعه مقالات کنفرانس خلاصه شده و در International Science Index نمایه سازی خواهد شد، هم چنین مقالات برای نمایه سازی به Google Scholar، Scopus و Thomson Reuters ارسال خواهند شد. خلاصه مقالات کنفرانس و کتاب مجموعه مقالات، سی دی و گواهی ارائه در میز ثبت نام کنفرانس در بین شرکت کنندگان توزیع خواهد شد.
برای دریافت خلاصه مقالات بخش مد و نساجی به این نشانی مراجعه کنید.
شبکه نانونساجی- پوشاک هوشمندتاریخ های مهم:
آخرین مهلت ارسال خلاصه/ مقالات کامل: ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷؛ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
اطلاع رسانی پذیرش یا رد مقالات: ۳۰سپتامبر۲۰۱۷؛ ۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین مهلت ارسال مقالات نهایی و ثبت نام اولیه: ۲۱ ژانویه ۲۰۱۸؛ ۱بهمن ۱۳۹۶
برگزاری کنفرانس: ۲۲-۲۱ می ۲۰۱۸؛ ۳۱ اردیبهشت- ۱ خرداد ۱۳۹۷
کنفرانس توسط کمیته بین المللی مد و مهندسی نساجی به لحاظ علمی حمایت شده است.
منبع